Sıkça Sorulan Sorular

Sistemimize kayıt olmak ve görevleri yapmak tamamen ücretsizdir.Sizlerden herhangibi bir ücret talep etmiyor , aksine yaptığınız görevler karşılığında sizlere para ödüyoruz.

Sosyalgorev.com alt ödeme limiti 15 TL'dir kullanıcı bakiyeniz 15 TL ulaştığında sistem üzerinden çekme talebinde bulunduğunuz da , Her Çarşamba günü tüm ödemeler kullanıcılarımıza aktarılır.

Yorum yaptığınız bölümde, eğer yorumu silebiliyorsanız silip tekrar yapmanız gerekiyor, eğer argo veyahut kötüleyici bir yorum yaparsanız tüm bilgileriniz tamamen sistemden kaldırılır ve uzaklaştırılırsınız.

Sistem üzerinde bulunan destek sistemi ile sosyalgorev.com ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda bilgi@sosyalgorev.com adresine mail atabilirsiniz. Canlı destek sistemimizi de kullanarak sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Tabiki, yapmanız gereken herşeyi yazıyoruz sizlerle paylaşıyoruz, siz sadece talimatlara uyarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Referans sistemimizi kullanarak daha çok para kazanabilirsiniz. Sitemize kayıt olduğunuzda size bir referans linki tanımlanır. Referans linkinizle kayıt ettirdiğiniz üyelerin her birinin yaptığı görevlerin kazacından %10 kâr alırsınız. Kayıt ettirdiğiniz üyelerden bu kâr düşülmez. Tamamen kazanç odaklı bir sistemdir. Referans kodunuzla istediğiniz kadar üye kayıt ettirebilirsiniz.

Alt ödeme litimiz 15 TL olarak belirlenmiştir, hesabınızdaki bakiye 15 TL'ye ulaştığı taktirde ödeme talebinde bulabiliyorsunuz.

Rank sistemimizi kullanarak daha çok para kazanabilirsiniz. Daha çok kazanmak isterseniz rank sistemimizi deneyerek kazancınıza kazanç katabilirsiniz. Rank sisteminde size özel görevler ve size özel kazanç oranları bulunmaktadır.

Acil görev talimatı acıldıysa, bunu hızlıca yapmanız gerekir, cünkü diğer görevlerden daha fazla kazanç sağlar. Kontenjan dolmadan görevde yerini almaya odaklanmalısın.

Görevleri yaptıkça rütbe atlayın rütbe atladıkça daha fazla kazanma şansınız olsun.

1000 Puan 1TL yapmaktadır. 15000 yani 15TL bakiyeniz olduğunda ödeme talep edebilirsiniz.

©2020 - 2021 Sosyal Görev | Tüm Hakları Saklıdır. Mubo Web