Görevini Yayınla

Sosyal Medyada Yükselişe Geç!

Sistemimize hızlıca kaydolarak, kolayca görev yayınlayabilirsiniz. Üyeliğinize giriş yapın, bakiyenizi yükleyin ve ilk görevinizi yayınlayarak etkileşim kazanmaya başlayın.

Giriş Yap
Kayıt Ol Fiyat Listesi
mobil uygulamamız
Görev Yap Para Kazan

Hızlı ve Kolay İşlemler

shape shape

Kayıt Ol

30 saniye içerisinde kolayca kaydolabilirsiniz.

shape shape

Bakiye Yükle

Online 3D Güvenli ödeme ile hızlıca bakiye yükleyebilirsin.

shape shape

Görevlerini Yayınla

Panelden formu doldurup kısa sürede görevlerini yayınla.

Sosyal Görev Özellikleri

Kullanışlı ve sade panelimizden tüm işlemlerini kolayca yapabilir, kazanacağın etkileşimin tadını çıkarabilirsin.

shape shape feature-icon

Kolay Arayüz

Sitemizin arayüzü tamamen kullanıcı dostudur.

shape shape feature-icon

Özel Görevler

Sizlere birçok kategoride ve işlemde görev verme imkanı sunuyoruz.

shape shape feature-icon

Online 3D Ödeme

Bakiyenizi anında 3D güvenli ödeme ile yükleyebilirsin.

shape shape feature-icon

Güvenlik

Sitemiz SSL sertifikası ile güvenlik sağlamaktadır.

shape shape feature-icon

Ek Ücret Yok

Sizlere yüklediğiniz bakiye dışında ek ücret ve komisyon yansıtmıyoruz.

shape shape feature-icon

Kolay İşlemler

Verdiğiniz görevleri kolayca takip edebilir ve kendiniz onaylayabilirsiniz.

Binlerce Kullanıcı Seni Bekliyor

Sistemimizde kayıtlı olan ve her geçen gün büyümeye devam eden +15.000 kullanıcımıza görevler verin hesaplarınızın istatistikleri yükselişe geçsin. Sosyal medyada görünür olmanın ve potansiyel müşteri kitlesine ulaşmanın en kolay yolu: Sosyal Görev.

about
shape
shape

Cinsiyet Filtresi

Görevlerinizi dilediğiniz cinsiyet filtresi ile yayınlayabilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olan kitleyi kazanabilir, sayfa veya profilinize uygun kullanıcıları teşvik edebilirsiniz.

about

Tamamen Organik Hizmetler

Sosyal Görev ile Türkiye'nin heryerinden binlerce kullanıcı ile sosyal medya hesaplarınıza ve işletme profillerinize yorum, beğeni, takipçi gibi birçok alanda hizmet alabilir, sektörünüzde öne çıkabilirsiniz. Böylece rakiplerinizden birkaç adım daha önde olup kazancınızı katlayabilirsiniz.

about
shape
dots
video

Sosyal Görev Nedir?

Kullandıkça seveceğin aynı zamanda kitleni ve kazancını katlayacağın bir platform. Stratejini kur, görevini yayınla ve etkileşimin tadını çıkar! Tüm ilerlemeyi takip edebilir, yapılan işlemleri kontrol edebilirsin. Sosyal Görev sosyal medyada etkin olmanın en kolay yolu!

2.358

Görev

16.934

Kullanıcı

%100

Memnuniyet

Neler Yapıyoruz?

Facebook Görev Yap Para Kazan
Facebook Hizmetleri

Facebook profil ve sayfalarınıza beğeni, yorum, takip hizmetleri alarak organik bir şekilde büyüme sağlayabilirsiniz. Sosyal medyada görünür olmak için hemen şimdi görev yayınlayın.

Instagram Görev Yap Para Kazan
Instagram Hizmetleri

Instagram kişisel profil veya sayfalarınıza beğeni, yorum, takip hizmetleri alarak organik bir şekilde büyüme sağlayabilirsiniz. Sosyal medyada görünür olmak için hemen şimdi görev yayınlayın.

Twitter Görev Yap Para Kazan
Twitter Hizmetleri

Twitter kişisel profil veya sayfalarınıza beğeni, yorum, takip, retweet ve alıntılama hizmetleri alarak organik bir şekilde büyüme sağlayabilirsiniz. Sosyal medyada görünür olmak için hemen şimdi görev yayınlayın.

Tiktok Görev Yap Para Kazan
Tiktok Hizmetleri

TikTok kişisel profil veya sayfalarınıza beğeni, yorum, takip ve yeniden paylaşma hizmetleri alarak organik bir şekilde büyüme sağlayabilirsiniz. Sosyal medyada görünür olmak için hemen şimdi görev yayınlayın.

Youtube Görev Yap Para Kazan
Youtube Hizmetleri

Youtube kanallarınıza beğeni, yorum, abone ve izlenme hizmetleri alarak organik bir şekilde büyüme sağlayabilir ayrıca para kazanma limitini kolayca aşabilirsiniz. Sosyal medyada görünür olmak için hemen şimdi görev yayınlayın.

Google Play Görev Yap Para Kazan
Google Play Store Hizmetleri

Android Oyun veya uygulamanıza 5 yıldızlı yorum ve indirme hizmetleri alarak organik bir şekilde büyüme sağlayabilir aramalarda üst sıralara çıkarak daha fazla kullanıcıya erişebilirsiniz. Popüler bir oyun veya uygulamaya sahip olmak için hemen şimdi görev yayınlayın.

App Store Görev Yap Para Kazan
App Store Hizmetleri

Apple/IOS Oyun veya uygulamanıza 5 yıldızlı yorum ve indirme hizmetleri alarak organik bir şekilde büyüme sağlayabilir aramalarda üst sıralara çıkarak daha fazla kullanıcıya erişebilirsiniz. Popüler bir oyun veya uygulamaya sahip olmak için hemen şimdi görev yayınlayın.

Google Maps Görev Yap Para Kazan
Google Maps/Harita Hizmetleri

Google haritalarda bulunan işletmelerinize 5 yıldızlı yorum hizmeti alarak organik bir şekilde büyüme sağlayabilir aramalarda üste çıkabilirsiniz ayrıca yapılan yorum ve değerlendirmeler sayesinde müşteri kitlenizi büyütebilirsiniz. Aramalarda görünür olmak için hemen şimdi görev yayınlayın.

Google Maps Görev Yap Para Kazan
Web Site Hizmetleri

Web sitelerinize organik ziyaretçi/hit alarak ve belirli bir süre sitenizde tutarak kalite puanınızı artırın. Aynı zamanda yazılarınıza, ürünlerinize yorum ve beğeni alarak müşteri kitlenizin dikkatini çekin. Google ve diğer arama motorlarında görünür olmak için hemen şimdi görev yayınlayın.

Bizim İçin Ne Dediler?

Youtube beğeni hizmeti ile bu kadar kısa sürede hedefime ulaşacağımı düşünmemiştim. Sizden aldığım beğeni paketi sayesinde Youtube abone sayım arttı ve kazanç limitine ulaştım. Hayallerime giden yolda bana sağladığınız destek için teşekkür ederim.

shape author
İsmail Öztürk

Sizden firmamız için Google Maps beş yıldız hizmeti aldık. Bu uygulama ile firmamız daha çok tanındı ve müşteri potansiyelimiz arttı. Kazancımızda günden güne artıyor çok teşekkürler.

shape author
Hatice Bilgin

Sizden aldığım Facebook beğeni hizmeti ile Facebook da arkadaş sayım arttı ve daha çok kişiye ulaşmaya başladım. Firmanızdan çok memnun kaldım her şey için teşekkür ediyorum.

shape author
Hasan Güney

İşletmem için yorum hizmeti satın aldım. Oldukça hızlı ve olumlu dönüşleri oldu. Teşekkürler.

shape author
Mobilya Firması