ÖZET GRAMMAR En ÖNEMLİ Konular (Yökdil-Yds-Yksdil) Course Coupon

ÖZET GRAMMAR En ÖNEMLİ Konular (Yökdil-Yds-Yksdil) Course Coupon
 • Category: Teaching & Academics
 • Store: Udemy
 • Students: 425
 • Rating: 0 / 5
 • Duration: 3 Hours
 • Discounted Price: 15$
 • Price: 109.99$
 • Added Date: 1 month ago
 • Expired Date: Expired
 • Coupon Link: Get Coupon

Description

Değerli YÖKDİL-YDS-YKSDİL adayları merhaba,


Ösym'nin yaptığı YÖKDİL-YDS-YKSDİL sınavlarında GRAMMAR bilgisinin ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu sınavlara hazırlanırken EN ÖNEMLİ GRAMMAR KONULARINA (Tense, Modal, Passive, BAĞLAÇLAR, Relative Clause ...) hakim olmadan hedeflenen puanlara ulaşmak oldukça zordur. Sınavların yarısı doğrudan GRAMMAR konuları ile ilgiliyken, okuduğunu anlama bölümlerinde de CÜMLELERİ DOĞRU ÇEVİRİP ANLAMANIZ hem kelime hem de GRAMMAR konularıyla bağlantılıdır. Bu yüzden bu sınavlara hazırlanan adayların az ya da çok grammar konularına aşina olduklarını biliyoruz. Grammar konularının çokluğu ve teferruatı çoğu zaman öğrenci arkadaşlarımızın çalışmaları bırakmalarına bile neden olmaktadır.


İşte tam da bu noktada; bu sınavlara girecek öğrencilere kolaylık olması ve nereden, nasıl tekrar yapacağız gibi endişelere kapılmamaları için derslerimde yaptığım en önemli GRAMMAR konularının PRATİK ÖZET ANLATIMLARINI sizlerle paylaşıyorum. Ayrıca öğrenci arkadaşlarımın oldukça zorlandığı RELATIVE CLAUSE ve KISALTMA (Ving-to V1) konularının tam anlatımlarını da bu pakette sizlerle paylaşmaktayım.


Bu video paketin, daha önce GRAMMAR çalışması yapmış arkadaşlara, uzun uzadıya tekrar yapmamaları ve doğru yerlere çalışmaları noktasında ciddi avantaj sağlayacağını belirtmek isterim.


İlk bölümde de Tense bölümünden, Passive bölümünden, Relative Clause bölümünden, BAĞLAÇ bölümünden ve Kısaltma bölümünden kesitleri izleyip fikir edinmeniz için ön izlemeye açtım. Bu kesitler size özetlerle ilgili mutlaka fikir verecektir.


İkinci bölümde ise;

Tense Modal özeti

Passive özeti

Bağlaç özeti

Relative Clause konu anlatımı

Kısaltma konu anlatımı

If clause özeti

Sıfat - Zarf (comparative, superlative, as/as, so/as, so/that, such/that...) özeti

Comparative Pekiştireçleri konu anlatımı

Quantifers özeti sizlere sunulmuştur.


Özet dersleri tekrar tekrar dinleyerek konular hakkında fikir edinmiş olacak ve hangi bölümlerin sizler için çok önemli olduğunu bu video anlatımları izlediğinizde öğrenmiş olacaksınız.


Yine de dilediğiniz zaman sınavlarla ilgili her konuda bizlerle iletişim kurabilirsiniz.


İyi çalışmalar


Fatih KİRAZ


İngilizce Dilbilgisi

Related Courses: