Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite (DEHB) Bozukluğu Kursu

Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite (DEHB) Bozukluğu Kursu
  • Category: Health & Fitness
  • Store: Udemy
  • Students: 408
  • Rating: 0 / 5
  • Duration: 3 Hours
  • Discounted Price: 15$
  • Price: 29.99$
  • Added Date: 3 weeks ago
  • Expired Date: Expired
  • Coupon Link: Get Coupon

Description

Dikkat, bilgi işlemeyle ilgili çeşitli fonksiyonlara hizmet eder. Odaklanacak ortamdaki belirli olayları veya nesneleri seçer ve o nesne tarafından sağlanan bilgiler işlenirken ilgilenilen nesneye odaklanmayı sürdürür. Ek olarak, dikkat bir nesneye odaklanırken, dikkat dağıtıcılara yönelik kaymalar da engellenir. Dikkatin bu yönü bebeklik döneminde büyük gelişimsel değişiklik göstermektedir.

Bu çalışma alanıyla değinilen temel araştırma soruları, beynin hangi bölgelerinin bebeklerin dikkatine katıldığı, dikkat alanlarına bebek gelişimi boyunca değişip değişmediği ve dikkatin belirli ölçütlerle tutarlı olup olmadığıdır. Sonuçta, tüm bu sorular bebeklik döneminde beyin-davranış ilişkileri hakkında daha fazla bilgi edinme ihtiyacı ile ilgilidir.

Bu kursta, video anlatımlar ile "dikkat eksiliğini" anlayacak, dikkat edecek ve çözeceksiniz.

Bu kurs ile ilgili olan ve bu kurstaki dersler dışında diğer bilgilerin nasıl kullanılacağına dair hususları da içeren bu kurs, zevkle izleyeceğiniz, anlaşılır ve kurs sonunda tekrar izlemek isteyeceğiniz ve not alacağınız detayları içermektedir. Bu kursa ek olarak, verilen derslerde, ayrıca, uzun yıllar boyunca uzun çalışmalarla gerçekleştirilen konuların bir özeti, anlaşılır bir dilde, anlatılmaktadır. Bu kurstaki derslerden, ilgili kurs bileşenlerinin temellerini ve bunların insan ayrıntılarıyla nasıl ilişkili olduğunu öğreneceksiniz.

Bu kurs size hayatınız boyunca bilmeniz ve ihtiyaç duymanız gereken temel bilgilerin yanı sıra hayata bakış açınızı değiştirecek bilgiler verir.

Teknolojinin sunduğu imkanlarla bu kursu istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman bitirebilirsiniz. Bu kursun sonunda alacağınız sertifika size doğal olarak birçok kapı açacaktır. Ayrıca, bu kurstaki bilgileri uygulamanın hayatınızda birçok kapı açacağını da göz önünde bulundurmak gerekir.

Bu kurstaki derslerin etkileri elbette iş hayatınızda ve manevi konularda olumlu ve olumsuz yönleri etkileyen konuları içerir. Bu nedenle, hangi cinsiyetten, yaştan veya coğrafyadan olursanız olun, bu kurstaki bilgileri yılların bilgi birikimi ile öğrenmek artık esastır.


Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite (DEHB) Bozukluğu Dersleri

Related Courses: