Borsa Hisse Senedi Yatırımında Bilinmesi Gereken Temeller

Borsa Hisse Senedi Yatırımında Bilinmesi Gereken Temeller
  • Category: Finance & Accounting
  • Store: Udemy
  • Students: 392
  • Rating: 4.5 / 5
  • Duration: 3 Hours
  • Discounted Price: 15$
  • Price: 79.99$
  • Added Date: 3 weeks ago
  • Expired Date: Expired
  • Coupon Link: Get Coupon

Description

Arkadaşlar Merhaba

Bu kursumuzda borsaya yeni katılan veya bilgisi olmayan bir Yatırımcının dikkat etmesi gerekenleri teknik analizi temel analizi pratik hesaplamalar pratik çözümlerle dilimin döndüğünce naçizane anlatmaya çalıştım. Heyecanlıyım heyecanımı maruz görün. 5 22 hareketli ortalamalar çizelgeleri okurken zararınızı asgari seviyeye indirmenin yollarını anlatmaya çalıştım. Kısacası kafasını şişirmeden sizi sıkmadan sadelemelerle anlattım. Ayrıca eğitim de çok bilinmeyen% 90 verimli çalışan destek dirençleri alım satımları otomatik gösteren tradingview de kullanabileceğiniz müthiş bir indikatörü tanıttım. Bu indikatör sayesinde balık tutmak daha kolay. Kursun sonunda bilinçli bir Yatırımcı olmanın yanı sıra analizlerinizi en pratik şekilde yapabileceksiniz. Umarım beğenirsiniz.

Ayrıca diğer kursumuz olan Sıfır Teknik Analiz formasyonlar ve indikatörler kursumuzun içeriği aşağıdaki gibidir. Kripto Para yatırımcılarının Kripto para ticaretinde grafiklerle teknik analiz kursumuzu da incelemenizi öneririm.

Teknik analizde grafik çizme destek direnç noktaları belirleme formasyonları tanıma formasyonları kullanma indikatörler.

Bir önceki kursumuzda hisse senedi nedir, nelere dikkat edilmelidir, portföy yönetimimiz nasıl olmalıdır, bunları anlatmaya çalıştık. Bu kursumuz diğer kursumuz devamı niteliğinde teknik analizde formasyonları daha detaylı ve uygulamalı anlatmaya çalıştım. Teknik analizde grafik çizimleri ile birlikte destek ve direnç noktaları belirleme, ayı boğa tuzakları, omuz baş omuz ve ters omuz baş omuz formasyonu, ikili dip ve ikili tepe formasyonu, flama bayrak ve ters flama bayrak formasyonu, fincan kulp, çanak, V ve ters V formasyonu, indikatörler kullanmanın yanı sıra bu indikatörlerle destek direnç noktalarında hisse senedi alım satım stratejilerinden bahsettik. Diğer kursumuza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler. Ayrıca bu kursumuzda sizinle diğer kursumuzda destek ve direnç noktalarını otomatik veren indikatörü kendimiz yapmaya çalıştık. Gayet de başarılı ve güzel oldu. Kurslarımıza destekleriniz için teşekkürler. Kendimizi geliştirdikçe videoların devamı gelecek inşallah. Borsa bir oyun alanı değil yatırım alanıdır. Borsa hisse senetlerinin alınıp satıldığı bir pazardır ve alınıp satılan hisse senetleri ticari mal niteliği taşımaktadır. Borsa ticaret pazarında başarılarınızın daim olmasını dilerim.

İndirim kuponu ve yardım-destek için [email protected] mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.


Başlangıç ve orta seviye sadeleştirilmiş pratik teknik analiz ,grafik, indikatör, hisse tarama al sat stratejileri.

Related Courses: