Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi

sosyalgorev.com'a kayıt olmak için önceden bu sözleşmeyi okumayı unutmayınız. Kayıt olan herkes sözleşmedeki şartları kabul etmiş ve onaylamış olur. sosyalgorev.com sözleşmedeki şartları değiştirme hakkına sahiptir.

 • +18, bahis, iddaa, siyasi, illegal site ve sosyal medya hesaplarına kesinlikle hizmet verilmemektedir.

 • Verilen görevler için yapılan yorum ve beğenilerden kesinlikle sosyalgorev.com sorumlu değildir. Sorumluluk tamamen görevi yapan veya görevi veren üyeye aittir.

 • Sosyal medya hesapları ve firmalar için yapılan yorumlar ve hizmetler bireysel üye bazında yapıldığından dolayı, görevlere verilen yorumlarda kanunlara ve nizama aykırı olanların görevleri onaylanmadığı gibi herhangi bir ödeme yapmama hakkı sosyalgorev.com yönetimine aittir.

 • Multi hesap ile yapılan yorumların görülmesi, multi hesaplarlarla referans olunuduğu ve haksız kazanç elde edildiği, tespit edildiğinde sosyalgorev.com yönetimi söz konusu hesapları kapatarak, haksız elde edildiği düşünülen kazançları ödememe hakkına sahiptir.

 • Yaptığınız görevlerin verilen görevlerle uyuşmaması durumunda sosyalgorev.com yönetimi görevi reddetme hakkını elinde bulundurur.

 • Yaptığınız görevlerde müşteriyi veya hizmeti satın alanı mağdur edecek bir yorum, değerlendirme yapmanız yasaktır. Bu tarz işlem/işlemlerde sosyalgorev.com ve hizmeti alan şahıs itibar ve müşteri kaybına uğradığı gerekçesi ile hakkımızda karalama kampanyası yapan kişiler hakkında gerekli hukuki işlem başlatma hakkı sosyalgorev.com yönetimindedir.

 • Ödeme alabilmeniz için üyelik oluştururken cep telefonunuzun, ad ve soyadınızın ve ödeme alacağınız banka hesaplarının mutlaka adınıza olması gerekmektedir. Aksi takdirde sosyalgorev.com yönetimi ödemeyi gerekli düzenleme yapılana kadar bekletme hakkına sahiptir.

 • Üyelikler kişilerin şahıslarına kayıtlı veya birinci derecede yakınına kayıtlı cep telefonları ile yapılabilir. Üye olanlara üyelik için gerekli aktivasyon kodunu onaylayarak siteye giriş yapabilir ve SMS almak istemezseniz ayarlardan kaldırabilirsiniz.

 • Başkalarına ait firma hesaplarına, sosyal medya hesaplarına, uygulamalara vb. benzeri görevlere sosyalgorev.com tarafından hizmet verilmemektedir.

 • Üye olunan hesaplar kesinlikle ikinci kişilere devredilemez, ikinci kişiler tarafından kullanılamaz ve ikinci kişiler tarafından ödeme talebinde bulunamaz.

 • sosyalgorev.com sitesini ziyaret eden kişilerin kişisel verilerini güvence altına almak öncelikli amacımızdır. sosyalgorev.com yasal mercilerin talepleri doğrultusunda müşterilerin kişisel bilgilerini, müşteriye haber vermeksizin paylaşma hakkına sahiptir. Sistemimize kayıtlı olan bilgiler, kayıt eden tarafından sadece hiç bir işlem yapmadığı takdirde kayıt edenin talebi doğrultusunda silinebilir. Bunun haricinde sistemimize kayıtlı olan kişisel bilgileri ileride oluşabilecek herhangi bir yasal durumda bilgi iletmek amacıyla saklamaktayız.

 • sosyalgorev.com'da minimum ödeme talebi 15TL. olarak belirlenmiştir. Alt limite ulaştığınızda ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Minimum ödeme talebinin altında ödeme talebinde bulunulamaz.

 • sosyalgorev.com yönetimi ile ilgili şikayet veya istek talepleriniz için öncelikle sistemden "Destek Talebi" oluşturunuz. Destek talebi oluşturmadan farklı platformlarda hakkımızda karalama kampanyası yapan kişiler hakkında gerekli hukuki işlem başlatma hakkı sosyalgorev.com yönetimindedir.

 • sosyalgorev.com yönetimine ait sosyal medya hesaplarında yapılan yorumlardan yorumu yapan üye sorumludur.

Önerilen Yazılar
Görev Ver Organik Etkileşim Satın Al

Görev Ver Organik Etkileşim Satın Al

Kolay takipçi  kazanmanın yeni sistemi; vereceğiniz  görevleri....

Görev Yap Para Kazan Sitesi Nasıl İşler?

Görev Yap Para Kazan Sitesi Nasıl İşler?

Görev yap para kazan sitemiz, evde olduğumuz bu süreç ile beraber....

Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi

sosyalgorev.com'a kayıt olmak için önceden bu sözleşmeyi okumayı....

©2020 - 2021 Sosyal Görev | Tüm Hakları Saklıdır. Mubo Web