Google Play Store İndirme ve 5 Yıldızlı Yorum Hizmeti

Google Play Store İndirme ve 5 Yıldızlı Yorum Hizmeti

Büyük geliştiriciler her zaman kolayca top listlere girebilir. Maalesef küçük geliştiricilere aynı fırsatlar tanınmıyor. Bize göre; Google Play Store’de görünür olmak için uygulamanızı pazara koyup beklemek akıllıca bir yol değil. Pazar büyük. Muhtemelen sizin uygulamanız başlarda görüntüleme listelerinde çok gerilerde kalacak. Üstelik orta ve büyük ölçekli geliştiriciler YouTube, Facebook gibi kanallar da delice reklamlar verirken dikkat çekmek sizin için gittikçe zorlaşabilir.

Sizi ve uygulamanızı görünür kılmak için bir teklifimiz var. İşinizi büyütmek için uygulama indirme ve 5 yıldızlı yorum hizmeti satın almak. Hesap sahiplerimiz her zaman size avantaj sağlayacak yorumlar yapmanın yolunu bilir. Satın alacağınız incelemeler ve indirmeler Google Play algoritması tarafından olumlu olarak fark edilir. Trend sinyali alan algoritma otomatik olarak sizi en yukarılara taşır.

Neden Google Play Store İndirme ve 5 Yıldızlı Yorum Hizmeti Almalısınız?

 • Tanınmak için inceleme hizmeti almalısınız: Bunun cevabı oldukça basittir. Google Play’de 3,5 puanının altında uygulamalar top listelerinde görünmez. Eğer binlerce uygulama arasından fark edileceğinize inanıyorsanız, bu kararı bir kez daha düşünün. Diyelim ki uygulamanız benzer uygulamalar arasında göründü ve kullanıcı uygulamanıza bakmak istedi. Uygulama sayfanıza girdiğinde henüz denenmemiş ve onaylanmamış bir uygulamayı çok az kişi deneyimlemek ve şans vermek ister. Kendi potansiyelinize hızla ulaşmanın yolu ürününüzü hızla pazara tanıtmaktan geçer. Büyük firmalar bunu kullanırken elbette diğerlerinin de bu yolu arşınlaması kaçınılamaz. Çoğu büyük geliştirici uygulamalarını, yazılımlarını tanıtmak için büyük kampanyalar düzenleyip, sponsorluklar verip çevrimiçi yorum hizmetlerinden faydalanıyor. Çünkü uygulamayı tanıtmak ve kalıcı yapmak için en pratik yol bu.
 • Algoritmaların aramasında görünmek için inceleme hizmeti almalısınız: SEO uyumlu yorumlara sahip olmanın tek yolu ne yapacağını bilen uzmanlardır. Çoğu kullanıcı ilk deneyimlediğinde uygulamanın eksi yönlerini görme eğilimindedir. Kötü yorumlar ürününüze ciddi zarar verir. Diğer yandan SEO uyumlu içerikle bütüncül yorumlar Google algoritması tarafından olumlu algılanır.
 • Google henüz organik kullanıcıları takip etmeyi başaramadı. Organik hesaplar her zaman güvenilirdir ve Google hizmet sağlayıcısı tarafından tespit edilemez.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bu sorunun onlarca cevabı bulunabilir. Sizi en çok fark ettirecek bazı nedenler sıralayabiliriz. Örneğin yorumlarımızı beş yıldız ve dört yıldız üzerine kurgulamamız daha doğal bir profil oluşturuyor.

 • Yorumlar klasik ve içeriğinize uygun yapıldığı için garantili bir sonuç elde edersiniz.
 • Yorumlarınızın en başında duracak 10 yorum her zaman çok önemlidir. İnsanlar genellikle ilk 5 veya 6 yorumu okuduktan sonra uygulama hakkında fikir sahibi oluyor. İndirip indirmemeye karar veriyor. Liste başında yaptığımız yorumlar indirmeyi teşvik edici ve merak uyandıran yorumlardan oluşuyor.
 • Türkiye’de ki en geniş gerçek kullanıcı havuzuna sahip firmaların başında geliyoruz.
 • Bot yok ve sadece gerçek, onaylanmış kişilerin yorumlarına izin veriliyor.
 • Siparişlerinizi azar azar yüklüyoruz böylece ani patlamalardan dolayı şüpheli bir durum görünmesi olanaksızlaşıyor.
 • Siparişinizi farklı coğrafik bölgelerde bulunan farklı hesaplara yönlendirerek onları çeşitli kanallar ve kampanyalar ile indirmeye teşvik ediyoruz. Böylece hesap sahipleri gönüllü olarak uygulamayı indirip yorum yapabiliyor.
 • İsterseniz sizin metinlerinizi de uygun olduğu durumlarda yayınlayabiliyoruz.
 • Google Play Store kariyerinizi güvenilir ve güvenli hale getiriyoruz. Müşterilerin; önceki müşterilerin deneyimlerinden faydalanmalarını sağlıyoruz. Ayrıca yorumları okuyan yeni kullanıcıların iyi yorum yapma şansını yükseltmiş oluyoruz.
 • Profili iyi doldurulmuş bir geliştiriciyi kolay kolay kimse ezemez. Bazı kötü niyetli insanlar rakiplerini elemek için kötü yorum da satın alabiliyor. Böylece rakibini daha işin başında elemiş oluyor. Bizden 5 yıldız yorum satın aldığınızda bu tür kişilerin vermek istediği zararlılık iyi yorumların arasında eriyip gider.

Sizde Google Play Store İndirme ve Yorum Hizmeti satın almak isterseniz hemen Sosyal Görev'e kayıt olarak Görev Verebilir ya da Google Play Store Hizmetleri bağlantısına tıklayarak paketlerimizi inceleyebilirsiniz aynı zamanda daha fazla detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Önerilen Yazılar
Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

SOSYALGOREV.COM üyelerinin site üzerinde yaptığı işlemlerin....

Google Play Store İndirme ve 5 Yıldızlı Yorum Hizmeti

Google Play Store İndirme ve 5 Yıldızlı Yorum Hizmeti

Büyük geliştiriciler her zaman kolayca top listlere girebilir. Maalesef....

Görev Yap Para Kazan Sitesi Nasıl İşler?

Görev Yap Para Kazan Sitesi Nasıl İşler?

Görev yap para kazan sitemiz, evde olduğumuz bu süreç ile beraber....

©2020 - 2021 Sosyal Görev | Tüm Hakları Saklıdır. Mubo Web